Haber

Mcdodo Avrupa’yı Türkiye’den yönetecek!

Las Vegas’ta CES 2024 etkinliği devam ederken birçok markanın yeni ürün ve teknolojilerini keşfetmeye devam ediyoruz. Bu markalardan biri de Mcdodo’dur. Firmanın son nesil şarj cihazları ve mobil aksesuarları hakkında bilgiler verdik. İşte Mcdodo’nun yeni planları!

Avrupa’yı Türkiye’den yönetecekler! Mcdodo’nun yeni planları!

Mcdodo’nun Türkiye CEO’su Mehmet Uçurum, firmanın dünya markası olma hedefini ve bu hedefe ulaşmak için benimsedikleri stratejileri detaylı bir şekilde paylaştı. Uçurum’a göre Mcdodo’nun başarısının temelinde Türkiye’de İdari Ofis açma kararı yatıyor. Bu ofis, şirketin Çin’den sonra en büyük ofisi olacak ve bu stratejiyle küresel ölçekte varlık kazanma yolunda adımlar atılacak.

Uçurum’un açıklamalarına göre, Türkiye’de kurulacak Yönetim Ofisi sadece Türkiye pazarına odaklanmayacak, aynı zamanda Avrupa’ya ihracatın da merkezi olacak. Bu sayede Mcdodo’nun Avrupa’da daha etkin bir varlığa sahip olması ve müşterilere daha hızlı ve etkin hizmet vermesi hedefleniyor.

Ayrıca Uçurum’a göre Türkiye’deki Yönetim Ofisi, Orta Doğu ülkelerindeki pazarlama faaliyetlerini de koordine edecek. Bu stratejiyle bölgedeki potansiyel müşterilere daha yakından ulaşılması ve Mcdodo markasının daha geniş bir coğrafyada tanıtılması amaçlanıyor.

Mehmet Uçurum, Türkiye’nin coğrafi konumu ve stratejik değeri dikkate alınarak yürütülen bu planların Mcdodo’nun küresel arenada daha fazla tanınmasına ve başarısına katkı sağlayacağına inandığını da vurguladı. Bu stratejilerin yanı sıra global bir vizyon ile ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine verilen önemin Mcdodo’nun başarısının temelini oluşturduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu