Haber

İzmir’de Belediye İhalesi Nedeniyle Silahlı Kavga: 5 Ölü, 2 Yaralı

İZMİR’in Menderes ilçesinde 5 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de ağır yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İki küme arasında belediye ihalesi nedeniyle rekabet olduğu, arada borç sorunu yaşandığı, anlaşamayınca silahlı kavga çıktığı bildirildi.

Olay, dün akşam saatlerinde bir kafede meydana geldi. Argümana göre; İki düşman grup konuşmak için bir toplantıya geldi, ancak tartışma çıktı. Silahlı çatışmada 2’si olay yerinde olmak üzere 5 kişi hayatını kaybetti. MY ve AK de ağır yaralandı. Yaralıların hastanede tedavilerinin sürdüğü bildirildi. Ölenlerin kimlikleri de açıklandı. Timuçin Altınel, Süreyya Bayrak, Barış Coşgun, Rıdvan Bağcalı ve Ozancan Doğan’ın hayatını kaybettiği olaylarla ilgili polis soruşturma başlattı.

Olayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. İki kümenin ortasında daha önce yapılan belediye ihalesi nedeniyle rekabetin yaşandığı, ortasında borç sorunu yaşandığı, anlaşma sağlanamadığı için silahlı kavga çıktığı öğrenildi. Geçen yıl iki küme ortasında bir emlakçının önünde silahlı çatışma çıktığı belirtilmişti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu