İş

Genç MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yeni başkanı Süleyman Mesih Çil göreve başladı.

Genç MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yeni lideri Süleyman Mesih Çil, bayrağı Abdüssamet Kahraman’dan devraldı.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Kültür Park’taki binasında düzenlenen genel kurul toplantısında konuşan Genç MÜSİAD Genel Başkanı Cahit Ertemel, iş dünyasında köklü değişikliklerin yaşandığını ve değişim noktasında Türkiye’de bir ilk olacaklarını söyledi.

Dernek bünyesinde hızlandırma merkezi kuracaklarının bilgisini veren Ertemel, “Bir girişimci işini kurup ürünü ürettikten sonra tüm MÜSİAD ağını onun adına devreye alacağız. MÜSİAD’ın tüm hinterlandını bu doğrultuda açacağız.” Dünyadaki en yaygın genç iş adamları derneği haline geldik.Gücümüz bu, Toplu girişimcilik projeleriyle bunu daha doğru bir şekilde sahaya yansıtacağız.Genç MÜSİAD Bursa Şubesi de bu gezide büyük değer kazanacak. .” ifadesini kullandı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mersin de, Genç MÜSİAD’ın ülkenin ekonomik kalkınmasını gerçekleştirme çabalarına tanık olduklarını kaydetti.

MÜSİAD Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, ülkenin önemli bir süreçten geçtiği bu dönemde gençlere de önemli görevler düştüğünü belirterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki yeni kabinenin başarılı olacağına inancımız tamdır. iş dünyamızın önünü daha da açacak atılımlara imza atmaktadır.Yeni ekonomi yönetiminin enflasyonla aktif olarak mücadele etmektedir.Fiyat istikrarını sağlam temeller üzerine oturtmasını, dövizde öngörülebilirliği sağlamasını ve tasarruf politikaları ve çalışmalarıyla sürdürülebilir kalkınmayı hızlandırmasını beklemekteyiz. ihracatı destekliyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Genç MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yeni lideri Süleyman Messiah Çil, yavaş adımlarla girişimci ruhu her zaman canlı tutacaklarını vurguladı.

Programın sonunda görev süresi dolan yürütme kurulu üyelerine teşekkür plaketi verildi.

agin-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu