Yaşam

A Little Daylight’ı canlı izleyin! ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. bölüm canlı izle! A Little Daylight’ın son bölümünde neler yaşandı? 15 Mayıs’ta ATV’yi canlı izle!

Biraz Gün Işığı Emre Kabakuşak’ın yönettiği, Emre Kabakuşak’ın yönettiği, Özgür Evren Heptürk’ün yazdığı, Seray Kaya ve Berk Oktay’ın oynadığı, NG Medya imzalı, ilk bölümü 5 Eylül 2022’de yayınlanan drama Türk televizyon dizisidir. Gün ışığı canlı! 15 Mayıs ATV Bir Küçük Gün Işığı 34. bölüm canlı izle! A Little Daylight’ın son bölümünde neler yaşandı? ATV’yi canlı izle!

LİTTLE DAYLIGHT CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR?

Bir Küçük Gün Işığı dizisini televizyonda izleyebileceğiniz gibi ATV’nin resmi sitesinden de izleyebilirsiniz.

BİRAZ GÜN IŞIĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif yeniden başlamak istiyor

“Çıkmaz Sokakların Ortasında”

Fırat, Sude’nin yanında uyanır. Tam olarak geçirdikleri geceyi hatırlamaz ve Sude’ye ondan uzak durmasını söyler. Sude ise toplum içinde Fırat’a karşı samimi olmaya başlar. Fırat, Elif’e gerçeği söylemek ister ama Elif tam o sırada boşanmaktan vazgeçer ve arasını düzeltmek için bir adım atar. Fırat çıkmaz sokakların ortasında. Sinan, Elif olduğunu sandığı Dila’nın evli olduğunu öğrenir ve ilişkisini bitirir. Dila, Sinan’ın peşinden koşmaya başlar. Alper ve Fulya bir düğün tarihi alırlar ve düğünü çiftlikte yapmaya karar verirler. Elif ve Fırat onları çiftlikte karşılar. Elif, aşkının öfkesinden daha büyük olduğunu fark eder ve her şeye yeniden başlamak ister. Fırat, Elif’e Sude hakkındaki gerçeği anlatabilecek midir?

BİRAZ GÜN IŞIĞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Bedelini ikimiz de ödemek zorundayız!”

“Kavşak”

Fırat’ın kendisini Sude ile aldattığını öğrenen Elif yıkılır. Fırat çok pişmandır ama Elif’in dünyası alt üst olmuştur, artık kime güveneceğini bilememiştir. Elif, Güneş’i alıp evden çıkmak ister ama Ayten böyle davranarak Güneş’i ortada bıraktığını söyler. Fırat, Sude’den şehri terk etmesini ister. Elif onu istemese bile Elif’ten vazgeçmeyecektir. Bu sırada Dila’dan sözde kocasının kendisini dövdüğünü öğrenen Sinan, konağı basar. Fırat ve Sinan karşı karşıya gelirken Sinan, Fırat’a Elif’ten uzak durmasını söyler ve işler ters gider. Fırat, Sinan ve Elif arasında geçenleri anlamaya çalışırken Sude’nin hamile olduğunu öğrenir. Bu bebeğe ya Fırat bakacaktır ya da Sude bebeği aldıracaktır. Fırat bir yol ayrımında. Elif konağa döndüğünde Fırat’a bir sürpriz yapar.

BİRAZ GÜN IŞIĞI OYUN TAKIMI

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapıcı – Hakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu